Web Tasarım

Hayalleriniz için Web Tasarım !


Firmanızı prestije kavuşturmak, satışlarınızı ve bilinirliğinizi artırmak yinelenen ve gelişen dünyada web tasarım ile mümkündür.
İstanbul Web Tasarım ajansı Gama Web Tasarım bunların hepsine ucuz ve kolay şekilde ulaşabileceğiniz adrestir. Peki nedir bu web tasarım ?

Web Tasarım Nedir ?


Web sitesi tasarımı, internet sitesi tasarımı gibi halk arasında adlandırılan işlem bir web sayfasında görsel, kod ve yazıların tamamının nizam ve belirli bir şekillerde dirlik ve uyum içerisinde yerleştirilmesinin tamamına verilen işlemdir. Web tasarım, sadece görsellerin yerleşimi değil aynı zamanda web sayfasının işlevselliği için yapılan işlemlerinin tamamına verilen isimdir.

Özellikle firmalar için yapılan sitelerde firmanın prestij kaynağı olacağından web tasarımın çok dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Günümüzde kişisel blog siteleri bile çok doğru tasarımlarla yapılmaktadır. Web tasarımın grafik tasarımdan farkı HTML ve CSS kodlarınının, PHP altyapılarının olmasıdır.

Web Tasarım Neden Önemlidir ?


Doğru ve kurumsal bir sayfa tasarlandıktan sonra bir web sayfası sizin için şunları değiştirebilir;

-Müşterileriniz nerede olursa olsun size ulaşacaktır.
-Web sayfası firmanıza doğrudan prestij kazandıracaktır.
-Sürekli olarak ve ekstra masraf etmeden kampanyalarınızı müşterilerinize iletebileceksiniz.
-Sürekli açık olması özellikle e-ticaret sitelerinde 7/24 para kazanmak demektir.
-Doğru tasarımlarla profesyonellik sağlayacaktır.
-Google, Yandex ve benzer arama motorlarında adınız ve konumunuz olacaktır.
-Satışlarınız ve gelirleriniz reklamlı veya reklamsız şekilde artacaktır.

Web Tasarım Neler Önemlidir ?


Kurumsal web tasarım işlemi yapılırken bazı önemli olan kriterler vardır. Bunların en başından sıkı tutulması ve buna göre yapılması ilerleyen süreçte size fazlasıyla yardımcı olacak, yeniden revizeler için ekstra masraf getirmeyecektir.

1.Sade, anlaşılabilir bir web sayfası.

Sayfanızı fazla renk kullanımından ve anlamsız bir çok görsel kullanımından uzak tutun. Kolay ve basit yoldan kullanıcıya istediklerini bulabilmelidir. Tersi tasarımlarda kullanıcı aradığını bulamadan ve sizin için maddi değere dönüşmeden siteden çıkacaktır.

2.Mobil Uyumlu Web Sayfası (Responsive)

Günümüz internet dünyasında kullanıcıların %70'ı mobil cihazlardan web sayfalarını ziyaret etmektedir. Web sitenizin cep telefonu, tablet ve diğer cihazlarda tamamen kendini bozmadan ve kullanıcı isteklerine göre yapılandırılması gerekir.

3.İçerik, Ürün, Hizmet

Özellikle firma web sitelerinde firmanızın yaptığı işlemleri çok doğru şekilde ifade etmeniz gerekmektedir. Kullanıcı hizmeti veya ürünü aradığında kolayca bulabilmeli, kafasında ki soru işaretlerini yazdığınız içerikten çözebilmeli veya fiyatı öğrenebilmelidir.

4.Kolay İletişim

Kullanıcı öbekler halinde yapılmış sayfalar veya hizmetler arasında kaybolmadan formlarla veya telefonla kolayca size erişebilmelidir. Aksi halde kullanıcı size ulaşmak isterken ulaşamadan (bulamadan) siteyi terk edecektir.

Web Tasarım Fiyatları


Gama Web Tasarım bünyesinde sadece 3 çeşit fiyat politikamız vardır. 399 TL ve 999 TL aralığındadır. Web Tasarım Fiyatları & Paketleri sayfamızdan fiyatlarımızı görebilir, demo ve diğer bilgilere erişebilirsiniz. Bunun dışında ki özel web tasarım istekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim formunu doldurun, biz size ulaşalım.0850 302 08 62 veya
Doldurun, biz size ulaşalım!

Müşteri Paneli