Hakkımızda

İstanbul Web Tasarım Ajansı Gama Web Tasarım


Yenilikçi çözümler ve doğru tasarımları gerçekten uygulamak adına Türkiye’de kararlılıkla ilerleyen yegâne web tasarım firmalarından bir tanesidir.Kurumsal web sitesi, hosting ve kişisel web sitesi kurma adına yoğunlaşmış olan firmamız aynı zamanda grafik tasarım ve sosyal medya desteği de vermektedir.

Vizyonumuz

Başta Türkiye olmak üzere memnun müşteri portföyü oluşturup, işleri küresel anlama taşımak.Yenilikleri takip eden değil, yenilik üreten firma haline gelmek.

Misyonumuz

İnternet dünyasında ki vitrinini bize emanet eden müşterilerimize gelecekli ve son gelişmeleri barındıran kârlı, hızlı çözümler sunmaktır..

Yazılım & Tasarım


Gelişen ve büyüyen dijital dünyada firmaların kendisini ve hizmetlerini dijital ortamda en doğru şekilde tanıtması, kurumsal marka imajını web sitesinden anlayabileceğiniz tasarımlar üzerinde AR-GE çalışmaları yürütürken, pazar payınızı yükseltmek ve farklı müşteri kitlelerine ulaşmak içinde aynı şekilde çalışmalar yürütüyoruz.

Firmanızı dijital ortamda gün yüzüne çıkartırken web tasarım ve diğer hizmetler için ayırdığınız bütçeyi yatırım olarak kabul ediyor, bu yatırımın karşılığını alabileceğiniz web siteleri tasarlıyoruz. Orta / Küçük işletme segmentin de verdiğimiz web tasarım hizmetlerinde yine aynı şekilde kurumsal duruş ve renkleri elden bırakmıyoruz. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımı oluşturmak bizim temel görevimiz. Gama, firmanızın web yatırımını doğru yapmak için en ileri teknolojileri ve tasarım trendlerini yakından takip ederek müşterilerinin web saylarına doğrudan yansıtır.

Tecrübe &Güven


Gama Web Tasarım bünyesinde tasarlanan her web sitesi, mutlaka ve mutlaka mobil uyumlu, SEO altyapısına %100 uygun ve yönetim paneli olmak üzere tasarlanarak müşteriye teslim edilir. Yönetim panelinde kullanıcının ihtiyaçlarına göre düzenlemeler yapılabilir.

Ayrıca Gama Web Tasarım bünyesinde tasarlanan web siteleri direkt olarak 1 yıl boyunca firma garantili olur. Teslim edildikten sonra işlemleri bitmez aksine başlar. Siteler periyodik olarak kontrol edilir, ziyaretçi, site sağlığı ve SEO raporlaması müşteriye sunulur. Müşterilerimizin istek ve görüşlerini tam anlamaya, onların fikirlerini ve projelerini, eserlerini tam anlamıyla gösterebileceğimiz web tasarımların yanında müşterilerimize 7/24 ticket ve e-posta desteği, mesai saatleri içerisinde telefonla destek imkânı sunuyoruz.

Fikirlerinizi ve projelerinizi internet ortamında taçlandırmak bizim işimiz.

Müşteri Paneli